vodovody
4. července 2024

Piráti podpořili rozdělení 141 milionů na vodohospodářskou infrastrukturu

Přes 141 milionů korun vyhradil pro letošní rok Středočeský kraj na dotace do oblasti životního prostředí a na drobné vodohospodářské projekty. Obce o ně mohly žádat prostřednictvím Středočeského Infrastrukturního fondu. Zastupitelstvo dnes schválilo rozdělení dotací konkrétním subjektům.

vodovody
6. června 2024

Piráti poskytnou přes 141 milionů na vodní infrastrukturu

Přes 141 milionů korun vyhradil pro letošní rok Středočeský kraj na dotace do oblasti životního prostředí a na drobné vodohospodářské projekty. Obce o ně mohly žádat prostřednictvím Středočeského Infrastrukturního fondu. Rada dnes projednala ověřené žádosti a doporučila je ke schválení krajskému zastupitelstvu.

Jana-Skopalikova
Skopalíková pstruzi
26. dubna 2024

Středočeský kraj se opět finančně podílí na záchraně pstruha obecného potočního

Středočeský kraj také v letošním roce podpoří záchranu populace pstruha obecného. Radní dnes rozhodli o poskytnutí dotace ve výši 150 000 korun na projekt Českého rybářského svazu.

IMG_0828
16. listopadu 2023

Jana Skopalíková: Kraj plánuje v příštím roce rozdělit ve fondech zaměřených na projekty z oblasti životního prostředí bezmála 150 milionů korun

Dotace do oblasti životního prostředí na příští rok projednali radní. Ve třech programech by mělo být alokováno celkem 148 milionů korun. Vyhlášení programů ještě podléhá schválení zastupitelstvem.