Oblastní nemocnice Kolín
27. února 2024

Středočeský kraj zaplatí svým nemocnicím nové vybavení i rekonstrukce za miliony

Zastupitelstvo Středočeského kraje na svém únorovém zasedání schválilo přidělení dotací pro sedm projektů šesti středočeským nemocnicím, v nichž je kraj výhradním akcionářem. Za více než 174 milionů korun kraj mimojiné přispěje na pořízení nového CT přístroje nebo sanaci kanalizace a úpravu pavilonů.

posts/2020/koky.jpg
29. září 2020

Cyril Koky: Proč kandiduji do Senátu

Nejdříve se sluší představit se. V Kolíně bydlím od roku 1987. Sloužil jsem u zdejší Vojenské posádky coby voják z povolání. Jsem ženatý, manželka pracuje v kolínské nemocnici jako zdravotní sestra. Máme dvě děti. Starší syn vystudoval právnickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně, dcera je studentkou Ekonomicko — správní fakulty Univerzity v Pardubicích. Od r. 1998 jsem působil na Odboru sociálních věcí při Okresním úřadu v Nymburce. Bakalářský titul jsem získal na Academia Rerum Civilium — Vysoká škola politických a společenských věd v Kolíně, magisterský na Vysoké škole ekonomie a managementu veřejné správy v Bratislavě. V roce 2017 jsem absolvoval Postgraduální studium - Master Of Public Administration MPA na ARC - Vysoká škola politických a společenských věd, s.r.o. Kutná Hora. Od roku 2003 působím jako odborný referent pro oblast národnostních menšin na Krajském úřadu Středočeského kraje.

posts/2020/koky.jpg
21. srpna 2020

Cyril Koky: Do Senátu chci přinést zkušenosti ze sociální oblasti a prevence kriminality

Mgr. Cyril Koky má krásný československý příběh. Narodil se v Levoči, okrese Spišská Nová Ves. Maturoval na Vojenské střední škole v Liptovském Mikuláši. Do Kolína se přistěhoval v roce 1987, u místní vojenské posádky sloužil až do roku 1997. Zde také studoval, oženil se a založil rodinu. Magisterské studium dokončil opět na Slovensku – v Bratislavě. Manželka pracuje v kolínské nemocnici jako zdravotní sestra. Má dvě děti. Syn vystudoval Právnickou fakultu na Masarykově univerzitě v Brně, dcera je studentkou druhého ročníku Ekonomicko-správní fakulty Univerzity v Pardubicích. Cyril Koky pracuje na středočeském krajském úřadě, kde se už řadu let zabývá problematikou integrace romské menšiny v našem kraji. I když není rozený Kolíňan, už 33 let je tu doma. Ve obvodu Kolín kandiduje za Pirátskou stranu do Senátu.

posts/2020/den-vitezstvi.jpg
8. května 2020

Kolín si připomíná 75 let od konce druhé světové války

Osmého května je Dnem vítězstvím, je státním svátkem České republiky. Tento den je v našich dějinách nejen oslavou vítězství, ale především vzpomínkou na ty, kteří se osvobození nedožili, ať padli v boji či zemřeli v koncentračních táborech.

posts/2019/snizek2.jpg
15. listopadu 2019

Středočeský lídr na Pirátské vlně

Rozhlasový pořad Pirátská vlna s lídrem do krajských voleb Jirkou Snížkem.

posts/2019/podcast-koky.jpg
5. listopadu 2019

Pirátský kandidát na senátora Cyril Koky je hostem Na palubě s Piráty

V dalším díle oblíbeného podcastu Na palubě s Piráty dnes máme Cyrila Kokyho, který je pirátským kandidátem do Senátu České republiky za volební obvod 42, Kolín.

posts/2019/snizek_siroka.jpg
16. října 2019

Jiří Snížek se stal lídrem kandidátky do krajských voleb ve Středočeském kraji

Známe jméno kandidáta na středočeského hejtmana. Členská základna Pirátů Středočeského kraje zvolila jako svého lídra do krajských voleb Jiřího Snížka. Ten ve volbách na internetovém fóru porazil výraznou osobnost českého internetu, brandýského opozičního zastupitele Patricka Zandla.

posts/2019/cyril-koky.jpg
11. října 2019

Kandidátem do senátu v obvodu Kolín se stal Mgr. Cyril Koky

Známe jméno středočeského kanidáta do Senátu ČR! V obvodě Kolín byl za Piráty jednomyslně zvolen Mgr. Cyril Koky.

posts/2019/podcast-snizek.jpg
23. září 2019

Předseda středočeských Pirátů Jiří Snížek Na palubě s Piráty

Dnes Na palubě s Piráty vítám předsedu středočeských Pirátů Jiřího Snížka.