posts/2020/adela-HOP.jpg
15. října 2020

Adéla Šípová je novou senátorkou za Kladensko. Děkujeme

Milí příznivci, vážení sousedé, dokázali jsme to.

posts/2020/adel.jpg
8. října 2020

Adéla Šípová: Ve druhém kole rozhodne naděje, že se dají věci dělat poctivě

Na vlnách pozitivní kampaně a snahy ve změnu politické kultury na Kladně doplula do druhého kola senátních voleb v kladenském obvodu Pirátka a patriotka Adéla Šípová. Čerstvě čtyřicetiletá advokátka chce v Senátu zúročit své zkušenosti s pomocí potřebným a zasadit se o hospodárné nakládání s veřejnými prostředky.

posts/2020/adela-2-kolo.jpg
posts/2020/Simona_Luftova_Pirati.jpg
1. října 2020

Simona Luftová: Pro změnu vzdělávání v Česku je důležité nebát se myslet a jednat mimo zažité hranice

Simona Luftová učí více než deset let na střední škole a vyšší odborné škole. Jedno z jejích hlavních témat do voleb je proto i oblast vzdělávání a školství.

posts/2020/koky.jpg
29. září 2020

Cyril Koky: Proč kandiduji do Senátu

Nejdříve se sluší představit se. V Kolíně bydlím od roku 1987. Sloužil jsem u zdejší Vojenské posádky coby voják z povolání. Jsem ženatý, manželka pracuje v kolínské nemocnici jako zdravotní sestra. Máme dvě děti. Starší syn vystudoval právnickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně, dcera je studentkou Ekonomicko — správní fakulty Univerzity v Pardubicích. Od r. 1998 jsem působil na Odboru sociálních věcí při Okresním úřadu v Nymburce. Bakalářský titul jsem získal na Academia Rerum Civilium — Vysoká škola politických a společenských věd v Kolíně, magisterský na Vysoké škole ekonomie a managementu veřejné správy v Bratislavě. V roce 2017 jsem absolvoval Postgraduální studium - Master Of Public Administration MPA na ARC - Vysoká škola politických a společenských věd, s.r.o. Kutná Hora. Od roku 2003 působím jako odborný referent pro oblast národnostních menšin na Krajském úřadu Středočeského kraje.

posts/2020/simona-luftova2.jpg
26. září 2020

Simona Luftová: Práci v senátu se chci věnovat na sto procent

Ve volbách do Senátu parlamentu České republiky 2020 kandiduje Simona Luftová ve volebním obvodě č. 18 – Příbram jako kandidátka České pirátské strany.

posts/2020/simona-luftova2.jpg
1. září 2020

Kandidátka do Senátu Simona Luftová: Kraj potřebuje jasnou koncepci pro střední školy

Kandidátka do Senátu a středoškolská učitelka Simona Luftová se narodila v Příbrami. Pak projela půl světa, aby se do Příbrami zase vrátila. Její příběh a zkušenosti jsou fascinující.

posts/2020/koky.jpg
21. srpna 2020

Cyril Koky: Do Senátu chci přinést zkušenosti ze sociální oblasti a prevence kriminality

Mgr. Cyril Koky má krásný československý příběh. Narodil se v Levoči, okrese Spišská Nová Ves. Maturoval na Vojenské střední škole v Liptovském Mikuláši. Do Kolína se přistěhoval v roce 1987, u místní vojenské posádky sloužil až do roku 1997. Zde také studoval, oženil se a založil rodinu. Magisterské studium dokončil opět na Slovensku – v Bratislavě. Manželka pracuje v kolínské nemocnici jako zdravotní sestra. Má dvě děti. Syn vystudoval Právnickou fakultu na Masarykově univerzitě v Brně, dcera je studentkou druhého ročníku Ekonomicko-správní fakulty Univerzity v Pardubicích. Cyril Koky pracuje na středočeském krajském úřadě, kde se už řadu let zabývá problematikou integrace romské menšiny v našem kraji. I když není rozený Kolíňan, už 33 let je tu doma. Ve obvodu Kolín kandiduje za Pirátskou stranu do Senátu.

posts/2020/adela-HOP.jpg
14. srpna 2020

Kandidátka do Senátu Adéla Šípová: Mám ráda Kladno, vnímám jeho industriální historii

Mgr. Adéla Šípová se hrdě hlásí ke Kladnu, za které bude na podzim kandidovat do Senátu. Narodila se ve Vlašimi, žila v Praze i Sydney. Je právnička se zaměřením na veřejné zakázky, občanské i trestní právo. S manželem Gabrielem mají pět dětí. Už během studií se podílela na založení sítě mateřských a základních škol. Má také bohaté zkušenosti nejen z advokacie, ale i ze školství a neziskového sektoru. V době nouzového stavu na sebe upoutala pozornost, když podala spolu s pirátskou poslankyní Olgou Richterovou trestní oznámení na podvodné e-shopy, které začaly nabízet roušky, respirátory a další ochranné pomůcky a okradly stovky lidí.

posts/2020/adela-HOP.jpg
28. července 2020

Humans of Piráti Adéla Šípová: chci zastavit nelidský exekuční byznys

Táta mě učil pravdomluvnosti a nesnášel přetvářku. Možná i proto jsem citlivá na nespravedlnost a právě to mě dovedlo až ke studiu práv.

posts/2020/Simona_Luftova_Pirati.jpg
4. května 2020

Piráti vyšlou do boje o senátorské křeslo na Příbramsku Simonu Luftovou

Příbram, 4. května 2020 - Ve volbách do Senátu bude za Pirátskou stranu v obvodě 18 - Příbram kandidovat Simona Luftová, která získala podporu krajského fóra Pirátů v Středočeském kraji.

posts/2019/cyril-koky.jpg
11. října 2019

Kandidátem do senátu v obvodu Kolín se stal Mgr. Cyril Koky

Známe jméno středočeského kanidáta do Senátu ČR! V obvodě Kolín byl za Piráty jednomyslně zvolen Mgr. Cyril Koky.