Spustili jsme archiv středočeských Pirátských listů

Spustili jsme archiv středočeských Pirátských listů

Kromě článků na našem středočeském webu a příspěvků na Facebooku nebo Twitteru Vám také přinášíme pirátské zpravodajství ve formě tištěných novin – Pirátských listů. Ty distribuujeme ve větších městech Středočeského kraje, předně v místech, kde již máme své pirátské posádky – místní sdružení.

V loňském roce vyšly Pirátské listy v květnu – pouze jedna celokrajská verze, a potom v září, kdy vzniklo hned několik lokálních mutací zaměřených na komunální témata. Speciální vydání tak vznikla pro Benešov, Brandýs nad Labem-Starou Boleslav, Černošice, Kolín, Kutnou Horu, Nymburk a Příbram.

Archiv těchto vydání najdete na této speciální stránce.

Vzhledem k blížícím se volbám do Evropského parlamentu, které proběhnou 23. – 26. května 2019, pro Vás připravujeme další vydání Pirátských listů zaměřených především na témata s celoevropským kontextem. Budeme je zhruba od půlky května distribuovat jako obvykle přímo ve Vašich městech, případně si je můžete přijít vyzvednout na některou z našich schůzí nebo předvolebních akcí. Přesný rozpis plánovaných akcí, kde nás budete moci potkat, najdete vždy v našem krajském kalendáři na hlavní stránce.

Pirátským listům zdar a vzhůru k eurovolbám!

Sdílení je aktem lásky

Navrhni úpravu