17. listopad se středočeskými Piráty

17. listopad se středočeskými Piráty

Podobně jako každý rok pořádají Piráti 17. listopadu různé akce. Většina z nich bude mít neformální charakter a jsou dobrou příležitostí, jak se s Piráty seznámit. Ve středočeských městech se můžete k pirátům připojit v Benešově, Kladně, Kolíně, Kutné Hoře, Příbrami, Mladé Boleslavi a Rakovníku. Pod článkem najdete odkazy na všechny facebookové události.

První setkání se uskuteční v Benešově již v pátek 16. listopadu. Od 16 hodin na Masarykově náměstí (u kostela) si Piráti společně s iniciativou Milion chvilek pro demokracii připomenou 29 let období svobody a demokracie.

V sobotu 17. listopadu startují jako první Piráti v Kutné Hoře. Od 14 hodin v Baru Pod Schodama je pro vás připraven kvíz znalosti událostí 17. listopadu 1989.

Od tří hodin začínají akce v Mladé Boleslavi a Rakovníku. Mladoboleslavský sraz je na Havelském hřbitově. V Rakovníku Piráti kotví v restauraci Šalanda na Husově náměstí, přijede i středočeský předseda Jiří Snížek.

Kolínští Piráti se sejdou v 17 hodin v Baru Pod Hodinama, před šestou se vydají na Karlovo náměstí k radnici, kde bude probíhat oficiální akce města.

Akce v Kladenském Zanzibaru začíná od 18.30. Pozvání přijal pan Jiří Wohanka, známý herec a jedna z vůdčích osobností sametové revoluce na Kladně.

Od 19 hodin se sejdou Piráti v Příbrami v klubu Za 5 dvanáct.

Pokud chcete zamířit do Prahy, již v 10 hodin se sází strom s pirátským primátorem Zdeňkem Hřibem. Bude se sázet na Ladronce, naproti domu čp. 72 v ulici Tomanova (mapa). Přijde i čestný občan Prahy 6 sochař Kurt Gebauer.

Pirátské akce ve Středočeském kraji:

Sdílení je aktem lásky

Navrhni úpravu