Petr Tomáš

(* 5. února 1970)

Jsem profesionálním záchranářem už od roku 1990 a v minulosti jsem byl i hlavní sestrou Letecké záchranné služby. Celou svou profesní kariéru má spojenu se středočeským zdravotnictvím. V říjnu 2020 byl zvolen jako nezávislý na kandidátce Pirátů do zastupitelstva Středočeského kraje.

Je mi 51 let a letos 17.11 to bude 32 let, co jsem stál na Národní třídě jako student a následně poznal jak chutná bílý polský pendrek v zátylku.Pracuji na středočeské záchrance. Vystudoval jsem gympl, zdravotní školu, mám atestaci z anestezie resuscitace a intenzivní medicíny. Mám 4 syny. Nemám dluhy ani hypotéku (letos splacena).Čistý rejstřík trestů.

Mám živnosťák a loni jsem si založil společnost TOMED Medical. Věnuji se školení a AED a defibrilátorům obecně. Tři roky jsem dělal externě klinického specialistu pro zahraniční firmu. V rejstříku mě najdete ještě ve spolku Pastelkov (aktivita například výsadba aleje) a Incitatus (s Václavem Láskou - podpora nezávislých. kandidátů do senátu).

Rád bych, aby už konečně došlo ve Středočechách k opravdové změně. Stačí se podívat kdo zde kdy v minulosti i současnosti vládne. Piráti by mohli přinést změnu ve vedení kraje anebo tvrdou opozici.

Články a videa

  Piráti a Starostové
 

CHCI VĚDĚT VÍCE