Michal Macek

Tajemník krajského zastupitelského klubu

Michal Macek (*1991) žil první 4 roky života v Modřanech, pak na Praze 4 a na Libuši, po 20 letech se do Modřan vrátil a založil další generaci. Vystudoval FFUK, obor kulturologie, zastával pozici produkčního v teambuildingové agentuře. Byl předsedou volnočasového spolku. Pracuje jako hospodář Poslaneckého klubu Pirátů, je členem Pirátské strany.

Těžiště činnosti a životní zkušenosti má v turistickém oddíle. Když povyrostl, začal sám vést programy nejprve standardních oddílových, poté vlastních větších akcí. Tři roky vedl oddíl jako hlavní vedoucí, předsedal zastřešující organizaci. Zájem o dění a lidi kolem mu přetrval, před nedávnem zaměření zájmu přesunul ze spolkové činnosti do činnosti občanské. V roce 2018 se aktivně zapojil do kampaně Pirátů a zjistil, že s nimi do budoucna rád spojí své angažmá. Zejm. reforma školství a orientace vzdělání směrem do 21. století, skutečná rodinná politika nebo transparentnost jsou témata, za která stojí za to se zasazovat.

Celoživotně jej zaměstnává chození po horách a po evropských nebo amerických městech, třetím rokem zastává pozici senior managera v projektu Michal a jeho Rodina. Když má čas, hraje stolní hry.

Michal Macek

Pirátská strana


Lidé

Ondřej Klimeš
Ondřej Klimeš Vedoucí Mediálního odboru KS
Jan Korbel
Jan Korbel Předseda místního sdružení
Poznejte celý náš tým