Michal Macek

Tajemník krajského zastupitelského klubu

Michal Macek (*1991) žil první 4 roky života v Modřanech, pak na Praze 4 a na Libuši, po 20 letech se do Modřan vrátil a založil další generaci. Vystudoval FFUK, obor kulturologie, zastával pozici produkčního v teambuildingové agentuře. Byl předsedou volnočasového spolku. Pracuje jako hospodář Poslaneckého klubu Pirátů, je členem Pirátské strany.

Těžiště činnosti a životní zkušenosti má v turistickém oddíle. Když povyrostl, začal sám vést programy nejprve standardních oddílových, poté vlastních větších akcí. Tři roky vedl oddíl jako hlavní vedoucí, předsedal zastřešující organizaci. Zájem o dění a lidi kolem mu přetrval, před nedávnem zaměření zájmu přesunul ze spolkové činnosti do činnosti občanské. V roce 2018 se aktivně zapojil do kampaně Pirátů a zjistil, že s nimi do budoucna rád spojí své angažmá. Zejm. reforma školství a orientace vzdělání směrem do 21. století, skutečná rodinná politika nebo transparentnost jsou témata, za která stojí za to se zasazovat.

Celoživotně jej zaměstnává chození po horách a po evropských nebo amerických městech, třetím rokem zastává pozici senior managera v projektu Michal a jeho Rodina. Když má čas, hraje stolní hry.

Michal Macek

Pirátská strana


Lidé

JUDr. Martin Karim
JUDr. Martin Karim kandidátka do senátu za obvod č. 16 - Beroun
Mgr. Lucie Cirkva Chocholová
Mgr. Lucie Cirkva Chocholová uvolněná krajská zastupitelka, předsedkyně Výboru pro památkovou péči, kulturu a cestovní ruch
Ondřej Petr
Ondřej Petr PR manager a kontakt pro média
Poznejte celý náš tým