Mgr. Štěpán Drtina

Pirátský radní v Kutné Hoře

Narodil jsem se v Čáslavi, ale celý život žiji v Kutné Hoře. Po maturitě studuji Pedagogickou fakultu v Hradci Králové, kde v červnu roku 2017 získávám bakalářský titul v oboru Historie – společenské vědy se zaměřením na vzdělávání. Následně jsem na Filozofické fakultě stejné univerzity úspěšně zakončil magisterský obor Novodobé české a československé dějiny. Ve své bakalářské práci jsem se věnoval studiu pozdně středověkých kutnohorských městských knih. V diplomové potom mapuji činnost KSČ po roce 1945 a především události roku 1948 na Kutnohorsku.

Kromě jiného rád pracuji s mládeží, kdy jsem několik sezón po sobě jezdil jako vychovatel na školy v přírodě. Také aktivně sportuji (běh, plavání, kolektivní sporty). Dříve jsem pracoval jako asistent poslankyně Lenky Kozlové a nyní pomáhám s provozem regionální kanceláře Kláře Kocmanové. Pracuji v jedné kutnohorské výrobní společnosti.

Vedl jsem pirátskou kandidátku v Kutné Hoře v roce 2018 a po úspěšných komunálních volbách se stávám zastupitelem a po následně také radním s gescí kultura a památková péče. V roce 2022 se opět stavím do čela kutnohorské kandidátky.

stepan drtina - profil

Pirátská strana


Lidé

Petr Tomáš
Petr Tomáš krajský zastupitel
Mgr. Bc. Vít Šnajdr
Mgr. Bc. Vít Šnajdr kandidát do senátu za obvod č. 40 - Kutná Hora
Ondřej Klimeš
Ondřej Klimeš Vedoucí Mediálního odboru KS
Poznejte celý náš tým