Mgr. Lucie Cirkva Chocholová

(*18. 7. 1978)

Narodila jsem v Kladně, kde jsem prožila většinu svého života. Vystudovala jsem OA ve Slaném a při zaměstnání dále bakalářské a následně magisterské studium Management v kultuře na MU v Brně. Mám dvě děti, se kterými žiju v obci Kačice na Kladensku.

Mám více jak dvacetiletou praxi v kultuře. V tomto oboru jsem pracovala jak v soukromé sféře, ve státní i krajské příspěvkové organizaci, kulturní organizaci zřizované městem a také na Ministerstvu kultury. Zároveň jsem během mateřské dovolené pracovala jako OSVČ v kulturní oblasti. Momentálně jsem uvolněnou zastupitelkou a předsedkyní Výboru pro památkovou péči, kulturu a cestovní ruch.

Mezi moje zájmy patří divadlo, film, výtvarné umění, ale také politika, která do těchto oblastí výrazně zasahuje. To bylo také hlavním motivem k aktivnímu působení v politice. Vnímám Pirátskou stranu jako stranu, která má potenciál navrátit důvěru lidí v politiku. Oceňuji její liberální zaměření a aplikaci demokratických principů a důraz na odbornost.

Kalendář Lucie Cirkva Chocholové

Moje aktuality

Z tabulky pro vyvolené se stane transparentní program
03.05.2021

Z tabulky pro vyvolené se stane transparentní program

Výbor pro památkovou péči, kulturu a cestovní ruch Středočeského kraje, kterému předsedám, dostal v lednu tohoto roku k dispozici informace o podpoře cestovního ruchu prostřednictvím kulturních, společenských a sportovních akcí na období 2018–2024. Prakticky šlo o tabulku...

  Piráti a Starostové
 

CHCI VĚDĚT VÍCE