Josef Bouše

SW Developer

Josef Bouše (*18. ledna 1998, Příbram) studoval v oboru informačních technologií. Na škole se zaměřoval na IoT, programování a sítě. Mimo běžné studium se také účastnil nebo pomáhal při organizaci místních i mezinárodních akcí jako byl ERASMUS+ nebo EDISON. Aktuálně pracuje jako IT specialista ve větší potravinářské firmě. Ve volném čase se věnuje informačním technologiím, ale rád si zahraje karetní hry jako jsou Magicky a jim podobné nebo dračí doupě. Většinu volného času však věnuje rodině a politice.

Do Pirátské strany vstoupil v roce 2017. Je předsedou místního sdružení v Příbrami, kde je i aktivním členem dopravní komise. V roce 2019 byl zvolen do předsednictva krajského sdružení a také se stal členem volebního výboru pro krajské a senátní volby 2020.

“Vždy jsem chtěl dělat něco smysluplného, něco za čím se mohu ohlédnout a říct, že to mělo smysl. Pirátská strana takovou práci dělá. Dělá práci, která je poctivá a má směr a smysl. Nestačí na problémy jen nadávat v hospodě, ale je třeba s nimi něco dělat a veřejně o nich mluvit.”