Josef Bouše (*18. ledna 1998, Příbram)

vystudoval školu v oboru IT.
Josef má několik let zkušenost jako IT specialista v větší potravinářské firmě s pobočkami po celé republice a výrobním závodem. Aktuálně je zaměstnán jako softwarový vývojář, kde pracuje na webovém ERP systému pro střední až větší firmy.
Josef se aktivně zapojuje k dění na Příbramsku, je aktivním členem dopravní komise, kde se snaží konstruktivně připomínkovat vzniklé návrhy a i tvořit nové návrhy.

Zajímá se o IT problematiku a nové technologie a jejich uplatnění v běžném životě. Je velkým fanouškem Sci-Fi jako je StarTrek a další, ve volných chvílích se věnuje opět IT nebo deskovým, karetním hrám a Dungeons and Dragons s přáteli, mezi aktivnější koníčky patří tracking, airsoft nebo jízda na kole.
Aktivně sleduje dění ve světě a zajímá se o zahraniční politiku,

Politiku dříve viděl jako místo plné stínů, kde si lidé volí menší zlo. Díky Pirátské straně ovšem zjistil, že to jde dělat i dobře a poctivě a chce být toho součástí. Nebavilo ho jen přihlížet a stěžovat si a proto se snaží něco také změnit a prosadit. V Pirátskou stranu vidí jako jedinou řádně a plně demokratickou stranu, která dává plnou moc běžným členům a neovládá ji jeden muž či žena.

Josef Bouše byl členem předsednictva středočeského krajského sdružení Pirátů od 2019 a od 2020 - 2022 Předsedou KS Sčk, současně byl v předsednictvu Příbramské místní buňky.

Josef Bouše se v prosinci 2022 stal vedoucím Technického odboru pirátů, více o jeho činnosti a práci naleznete na to.pirati.cz v pravidelných reportech odboru. Zároveň byl v březnu 2023 zvolen do zastupitelstva obce Narysov, kde je současně předsedou finančního výboru. Josef se tak stal historicky nejmladším zastupitelem obce Narysov, kde bude prosazovat pirátské myšlenky a snažit se sjednotit rozdělenou společnost v obci pomocí komunikace a transparence.

“Vždy jsem chtěl dělat něco smysluplného, něco za čím se mohu ohlédnout a říct, že to mělo smysl. Pirátská strana takovou práci dělá. Dělá práci, která je poctivá a má směr a smysl. Nestačí na problémy jen nadávat v hospodě, ale je třeba s nimi něco dělat a veřejně o nich mluvit.”

Kalendář

Články

15. června 2023

📋 Nástěnka: Jeden systém vládne všem

Byla spuštěná produkční verze nového systému Nástěnka ! Neváhejte se tam podívat a nezapomeňte si ji dát do záložek v prohlížeči ! "Jeden Systém vládne všem, Jeden jim všem káže, Jeden všechny přivede, do systému sváže."